ייצור אריזות קרטונים בהתאמה אישית

ייצור אריזות קרטונים בהתאמה אישית

בעולם בו הכל ניתן לרכישה בלחיצת כפתור פשוטה, מבלי לצאת מהבית ולפנות לרכישת מוצרים זמן מוגדר ומיוחד, על בעלי העסקים למצוא פתרונות להתבלט ולהישאר בתודעת הלקוח. אחד הפתרונות המומלצים הוא על ידי מיתוג קופסאות הקרטון של העסק, חברת Arizaza מתמחה במיתוג אריזות ובעלת ניסיון רק שנים עם לקוחות שונים, גדולים וקטנים כאחד.

באמצעות ייצור אריזות קרטונים בהתאמה אישית, נוכל למתג את אריזת המשלוחים שלנו בצורה קלה ונוחה ולהשאר בתודעת הלקוח לאורך זמן רב, צוות Arizaza מציע לכם הדפסה על קרטונים בהתאמה אישית, לפי כל גודל ונפח שתצטרכו. אתם תוכלו לבחור בעצמכם את עיצוב האריזה ולספק מיתוג מושלם לקופסאות הקרטון שלכם. 

אנחנו מתמחים בייצור ושיווק קרטונים בהתאמה אישית הכוללת הדפסה על כל סוגי הקרטונים.

אריזות איכותיות בהתאמה אישית

אריזות הקרטונים שתמצאו אצלנו הן אריזות המוכנות לקיפול ומותאמות לאריזת מוצרים קטנים עד בינוניים, כך שעד שתשלחו אותם ללקוח ניתן לאחסן אותן ביעילות מבלי לתפוס מקום רב. אנו נדפיס על האריזות את העיצוב הנבחר ונשלח אותם עד לפתח העסק שלכם, כל מה שיישאר לכם לעשות הוא לקפל את הקופסא ולהתחיל למכור. כמובן שכיום ניתן למצוא קופסאות מסוג זה במגוון גדלים ונפחים. 

מהי כמות המינימום לאריזות קרטונים בהתאמה אישית?

דרך Arizaza תוכלו לייצר אריזות קרטונים במגוון סוגים, לפי סוג חומר הגלם שתבחרו ייקבע גם כמות המינימום להזמנה שלכם, הוא בדרך כלל נע בין 50-300 יחידות מינימום הזמנה, תלוי בסוג הקרטון הנבחר. חשוב לציין, אנו מספקים שני אופציות הדפסה:

  • הדפסה רגילה על גבי הקרטון, מגיעה בארבעה צבעים עיקריים (ממש כמו המדפסת הביתית שלכם)
  • הדפסה דיגיטלית איכותית המודבקת על הקרטון וכוללת ציפוי למינציה.

מה המחיר לקופסאות אריזה בהתאמה אישית

המחיר לקופסאות משתנה בהתאם לחומר ממנו הן עשויות, סוג ההדפסה וכמות הקופסאות. בכל שלב בו תרצו להזמין מArizaza אריזות קרטון איכותיות בעיצוב אישי, תוכלו ליצור קשר עימנו ואנו ניתן לכם הצעה מחיר אטרקטיבית והוגנת, מבלי להתפשר על איכות הדפסה וקופסא. 

שתף את הפוסט