הדפסה על אריזות קרטון למשלוחים

אריזת קרטון למשלוחים ממותגת

הדפסה על אריזות קרטון למשלוחים

אתם בטח מכירים את זה בתור צרכנים – אין רגע מרגש יותר, מהרגע בוא מגיע השליח יחד עם המשלוח שהזמנת. אריזת הקרטון הזו שהוא מעניק לנו היא הרושם הראשוני שלנו על העסק ממנו הזמנו את המשלוח. אם נקבל את המשלוח בקופסא מרושלת אוטומטית נהיה פחות מרוצים מקבלת המשלוח בחבילה מעוצבת ויפה.

אם כן, מדוע שלא נשקיע בעסק שלנו? הדפסה על אריזות קרטון למשלוחים היא חלק משמעותי בעיצוב ומיצוב העסק כעסק איכותי, אסתטי שנעים וכיף להזמין ממנו, מעבר לזמן המשלוח, אופן הגעת המשלוח הוא המדד הכמעט בלעדי לרושם שנוצר אצל המזמין זיכרו שברוב הפעמים הלקוח שהזמין מהאתר שלכם אפילו לא ביקר בחנות שלכם בעבר ולכן משלוח מקצועי ישאיר לו רושם טוב.

בשנים האחרונות אופן ההדפסה על אריזות בעזרת טכנולוגיות חדישות ואיכותיות הפך את האופציה הזו לנגישה וזולה יותר מבעבר. אם בעבר היינו צריכים להתחייב לכמויות גדולות של קרטונים, היום ניתן להדפיס על קרטונים החל מהזמנת 50 יחידות.

התאמת האריזה למשלוח

במידה ואתם זקוקים למספר גדלים שונים, בהתאם לגודל המוצרים שלכם, אצלנו באריזזה תוכלו למצוא מגוון גדלים שונים של קופסאות מתקפלות הניתנות להדפסה.

במידה ויש לכם מגוון רחב של מוצרים בגדלים שונים, אל תתפשרו על מארז אחד בלבד, זיכרו שאם תארזו מוצר קטן בארגז גדול, המוצר עלול להיפגע מהטלטלה שהחבילה עוברת בזמן המשלוח.

מדוע חשובה הדפסה על קופסא?

אריזת קרטון למשלוחים ממותגת
גם לכם יכול להיות אריזות קרטון למשלוחים מודפסות וממותגות

על ידי הדפסה מקצועית ואיכותית על אריזות קרטון למשלוחים שלנו, נעביר ללקוח מסר ברור: אנחנו מקצועיים. כמו שהלקוח קיבל את סחורתו באריזת קרטון ממותגת כך גם המוצר שהוא קיבל איכותי, ייחודי ומקצועי רק לנו. 

לעומת זאת, אם נשתמש באריזות קרטון גנריות בצבע חלק ולא ממותג, הלקוח לא ירגיש תחושת ריגוש וחיבור למותג שלנו.

Arizaza תדאג לאריזות קרטון למשלוחים שלכם!

אנו חברת Arizaza  מתמחים בהדפסה על מגוון רחב של אריזות לרכישה, אותם ניתן לעצב באופן אישי ובהתאם לקו העיצובי של המותג שלכם, כל זאת בצורה הנוחה, המקצועית והמשתלמת ביותר עבורכם.

צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת.

שתף את הפוסט