6 טיפים חיוניים למעבר דירה

קרטונים למעבר דירה

6 טיפים חיוניים למעבר דירה

כולנו יודעים שתהליך מעבר הדירה הוא קשה ומעייף, ריכזנו עבורכם 6 טיפים שיעזרו לעבור אותו בקלות ויעילות.

לפני שאתם אורזים, תסדרו

לפני שאתם מכניסים את כל רכושכם בקרטונים להובלה, מעבר דירה הוא זמן מצוין לביצוע מיון וסדר ברכוש שלכם. אנו ממליצים לכם מקרב הלב לבצע את הסדר הזה בזמן אריזת הבית, ככה גם לא תובילו דברים מיותרים לבית החדש וגם תצמצמו את כמות הציוד שצריך להוביל.

אל תארזו דברים חשובים בין עיתונים

זוכרים שפעם אמא הייתה אורזת את הזכוכיות בין גזרי עיתון? כמו שאתם בוודאי יודעים, עיתון הוא לא דבר סטרילי, גזרי עיתון נוטים להידבק לכלי הזכוכית ולהשאיר אבק על הזכוכיות שאנו אורזים, לכן העדיפו תמיד לקנות גליל נייר עטיפה ולעטוף איתו את הציוד השביר.

אל תשתמשו בקרטונים להובלה מהרחוב

הקרטונים שאוספים ברחוב לפעמים משמשים לנשיאת דברי מזון, אם חלילה יישאר מזון בקרטון בלי ששמנו לב הוא עלול למשוך אליו מזיקים ונמלים שילכלכו ואף יהרסו לנו את הרכוש הפרטי. קרטונים להובלה איכותיים וחדשים גם ימנעו הופעת מזיקים בקרטונים וגם יבטיחו שהקרטונים שלכם חזקים ולא מתפוררים וישנים.

קרטון למעבר דירה
טיפ חיוני למעבר דירה: אל תשתמשו בקרטונים ישנים

סמנו את תכולת הקרטונים

מיד בתום סגירת ארגז, רשמו על הארגז מה הוא מכיל ולאיזה חדר הוא שייך, ככה בזמן פריקת הקרטונים בדירה החדשה תוכלו למיין את הקרטונים בחדרים המיועדים ותמנעו ממצב בו אתם לא מוצאים חלק מהציוד שלכם.

בגדים למזוודה

שימו לב, מומלץ לארוז  חלק מהבגדים בתוך מזוודה, ככה שתגיעו לבית החדש תדעו להגיע בקלות ומהירות לבגדים שיספיקו לכם לימים הראשונים לפחות עד שתסיימו לפרוק את כל הארגזים בדירה החדשה.

אל תארזו מסמכים אישיים חשובים בארגזים

לצערנו לפעמים, ארגזים הולכים לאיבוד בזמן הובלה, לכן צוות האתר ממליץ לכם לארוז את כל המסמכים האישיים החשובים שלכם כמו תעודת זהות, דרכונים וחוזים עם פרטים אישיים בתיק אותו אתם תעבירו בעצמכם לדירה החדשה.

רוצים לשמוע עוד פרטים על קרטונים להובלה שלנו? דברו איתנו

שתף את הפוסט