אריזות למשלוחים בדואר

אריזות קרטון

אריזות למשלוחים בדואר

הזמנות באינטרנט ומשלוחים בדואר אומנם התחילו כתחום נישתי, אך כיום, תחום האיקומרס והרכישות באינטרנט הוא מהפכה של ממש. מזה שנים רבות אנשים נוהגים לבצע רכישות באינטרנט ולקבל את המוצרים לסניף הדואר הקרוב או עד הבית. 

כתוצאה מזה, הביקוש לאריזות מתאימות למשלוח בדואר הולך וגובר. גודל האריזה ונפח האריזה משתנה בהתאם לצורך הלקוח, אריזות מיוצרות בחיתוך של שלושה סוגי גלים עיקריים: חד גלי, דו גלי ותלת גלי. 

סוגי אריזות המיועדות למשלוח בדואר

יש אין סוף סוגי אריזות, ניתן היום למצוא אריזות כמעט בכל גודל, עיצוב וסוג. 

כיום, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן להדפיס על כל אריזת משלוחים את לוגו העסק ולדאוג שאריזת המשלוח תתאים לצבעי ורוח המותג.

אריזת משלוחים צריכה להיות חזקה ואיכותית על מנת לספק הגנה מקסימלית למוצרים ולהבטיח שהמשלוח יגיע שלם ותקין אל הלקוח.

איך בוחרים אריזות למשלוחים בדואר

כשרוצים לרכוש אריזות למשלוחים בדואר ולספק ללקוח חווית unboking איכותית, יש לקחת בחשבון כמה משתנים:

  1. גודל האריזה: על האריזה להיות בגודל שיכול להכיל את המוצרים שאנו אורזים, בצורה כזו שיבטיח שהמוצרים לא יזוזו ויפגמו בעת אספקת המוצר אל הלקוח.
  2. צורת האריזה: ברור לכולנו שיקב שמוכר בקבוקי יין וחנות בגדים אינם משתמשים באותם האריזות, לפני שאתם מבצעים הזמנת מאות אריזות למשלוחים בידקו היטב מה המוצרים אותם אתם שולחים, מה הגודל וצורת האריזה המתאים עבורם.
  3. עיטוף המוצרים: יש לעטוף היטב את המוצרים (גם המוצרים שאינם נשברים עלולים להיפגע במהלך ההובלה) ולאטום הרמטית כך שהמוצרים לא ייפגמו ויישארו שלמים.
  4.  עיצוב האריזה: כיום ניתן לרכוש אריזות במגוון רחב של צבעים וגוונים ואף לעצב את כל אריזת המשלוח החל מבחירת הצבע, גודל האריזה צורתה והכיתוב שיופיע עליהם.

כל פתרונות האריזה לעסק שלכם, אצלנו!

באתרנו תמצאו מגוון רחב של אריזות למשלוחים בדואר בשלל גדלים, חומרים, צורות ונפחים, אם לא מצאתם את מה שחיפשתם אל תהססו ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ואנו נדאג לעזור לכם בשמחה ובאהבה. לחברת Arizaza ניסיון עשיר בפתרונות אריזה לעסקים ונשמח לסייע בבחירת אריזת המשלוחים המתאימה עבורכם.

שתף את הפוסט