קופסאות אריזה בסיטונאות

קופסאות אריזה בסיטונאות

קופסאות אריזה בסיטונאות

אריזה היא אחד הגורמים המרכזיים שקובעים כיצד מוצר ייתפס על ידי לקוחותיו. אריזה יכולה גם להשפיע על המכירות של מוצר. זו הסיבה שחשוב לעסקים להשתמש באריזות שיבלטו את המוצרים שלהם מהשאר.

קופסאות האריזה הסיטונאיות מיועדות לחברות הזקוקות לפתרונות אריזה למוצרים או לשירותיהן. קופסאות אלו נועדו לשמש במסגרות ייצור וייצור בנפחים גבוהים, שם ניתן לייצר אותן מחומרים ממוחזרים ולעשות בהם שימוש חוזר שוב ושוב.

ממה קופסאות האריזה הסיטונאיות עשויות?

קופסאות האריזה הסיטונאיות מגיעות בגדלים, צבעים ועיצובים שונים שיכולים להתאים בקלות לתקציב של כל עסק. הם גם מגיעים עם אפשרויות מותאמות אישית כך שעסקים יכולים לבחור אם הם רוצים להדפיס את הלוגו שלהם על הקופסה או לא.

קופסאות אריזה בסיטונאות משמשות לאחסון ומשלוח מוצרים. קופסאות אלה עשויות בדרך כלל מלוח גלי, שהוא חומר על בסיס נייר.

קופסאות אריזה בסיטונאות מחולקות לשלושה סוגים:

  • קופסות קרטון
  • קופסאות פלסטיק/קרטון
  • ארגזי עץ

קופסאות קרטון מספקות את מירב ההגנה מפני נזקים ושבירה. קופסאות פלסטיק/קרטון הן קלות משקל אך עלולות להינזק בקלות על ידי חפצים חדים או טיפול גס בזמן אספקת המוצר ללקוח. ארגזי עץ הם החזקים ביותר ומספקים את ההגנה הטובה ביותר למוצרים שלך אך הם יקרים וכבדים משמעותית מקופסאות קרטון.

מה היתרונות בקנייה סיטונאית של קופסאות אריזה

ראשית, קופסאות האריזה שלנו, מגיעות שטוחות (לא מחוברות) כך שהן תופסות מעט מקום. כך שאין צורך לפחד מבעיות מקום בעת הזמנה גדולה של קופסאות אריזה. שנית, בעסקה כזו לא תשלמו דמי משלוח גבוהים כתוצאה ממספר שליחויות חוזרות.

נוסף על כך, בעת קנייה סיטונאית של קופסאות אריזה, תוכלו למצוא מחירים זולים יותר על כל אריזה ובכך לחסוך את עלויות הייצור שלכם.

שימו לב, צוות אתר אריזזה עומדים לשירותכם וישמחו לתת לכם מענה וייעוץ מתאים בנוגע לאריזות שתרצו להזמין. יש לנו במלאי מגוון סוגי אריזות בגדלים ונפחים שונים. כמו כן, אנו מבצעים הדפסת דיגיטלית איכותית עם קופסאות האריזה שלנו.

שתף את הפוסט