ארגז ירקות ממותג בכמויות קטנות

ארגז ירקות ממותג בכמויות קטנות

ארגז ירקות ממותג בכמויות קטנות

רוצים למתג את העסק שלכם כאיכותי? קחו את הצרכנייה שלכם צעד קדימה: ארגז ירקות ממותג אישי.

אצלנו, באריזזה תמצאו ארגזי ירקות ממותגים, בכמויות שמתאימות גם לעסקים קטנים:

אז מה היתרון של ארגז כזה?

למה צריך ארגז ירקות ממותג בכלל?

ארגז ירקות ממותג, הוא פרסומת לכל דבר ועניין. אחרי ששלחתם ללקוח שלכם את הירקות בארגז ממותג, הארגז יעבור לפח הבניין או לקרטוניה שנמצאת ברחוב, וכך אנשים נוספים יחשפו אל שם העסק שלכם, ולאט לאט יכירו אתכם גם כן. ואם תחשבו על זה, מה יותר טוב מלקוח פוטנציאלי חדש, שגר בשכנות ללקוח קיים שלכם?

יתרון נוסף בארגז ירקות ממותג הוא יוקרתיות. נסו לחשוב בתור לקוח שמעדיף לקנות ירקות בירקנייה, הוא מבין ואף מוכן לשלם מחיר מעט יותר יקר מהירקות שמוצעים לו בסופר, בתנאי שהירקות שהירקן יספק לו יהיו איכותיים וטריים יותר. אותו לקוח יכול לקבל את ההזמנה שלו בארגז של ספק הבננות או ספק האבטיחים שלכם, שכבר נעשה בו שימוש פעם אחת לפחות (ואולי הוא גם התלכלך מעט) או לקבל את הירקות הטריים והאיכותיים שאתם מספקים לו בארגז ממותג, יד ראשונה, נקי ולא בלוי. מה אתם תעדיפו לקבל בתור הלקוח? איזו חווית רכישה אתם מעדיפים להעניק ללקוחות שלכם?

איך מעצבים ארגז ירקות?

עיצוב ארגז הירקות משתנה בהתאם לסוג העסק שלכם, הבידול שאתם רוצים להעניק ללקוח שלכם וכמובן- לרצון הפרטי שלכם.

במידה ואתם רוצים להעניק ללקוח שלכם חווית קנייה מסוימת, תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי בחירת צבע הארגז, ההדפס שעל הארגז, תוכלו למקם את הלוגו שלכם במגוון מיקומים שונים, כך שכל אחד שיראה את ארגז הירקות שלכם, ישר יידע מאיפה הוא הגיע, איך קוראים לעסק שלכם ומה הכתובת שלכם.

השתכנעתי, מה עכשיו?

צוות אריזזה ממתין לכם, אנו נעזור לכם לבחור את גודל הארגז הנכון, החומר ממנו הוא יהיה עשוי, ואף נעזור לכם למצוא מעצב או מעצבת גרפית שיטיבו עם עיצוב הארגז שלכם. אצלנו תוכלו לבצע הזמנות בכמויות גדולות וקטנות כאחד. פנו אלינו עוד היום, לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבורכם.

שתף את הפוסט